Koop de beste Smart Home-apparaten tegen lage kosten

AVM 20002960 FRITZ!Box 5530 Fiber (glasvezelmodem met 2 x 2 Wi-Fi 6 (WLAN AX), tot 3 GBit/s, 2,5 GHz LAN-poort, geschikt…

Voer het modelnummer hierboven in om zeker te weten dat dit past.
Router met geïntegreerde glasvezelmodem voor directe aansluiting op alle in Duitsland gangbare glasvezelaansluitingen
Bij de levering volledig uitgerust voor de aansluitingen van nationale, regionale en lokale netwerkexploitant (glasvezelstandaarden AON en GPON)

Amazon.nl Price: 169.00 (as of 04/06/2022 22:33 PST- Details)

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Voer het modelnummer hierboven in om zeker te weten dat dit past.
Router met geïntegreerde glasvezelmodem voor directe aansluiting op alle in Duitsland gangbare glasvezelaansluitingen
Bij de levering volledig uitgerust voor de aansluitingen van nationale, regionale en lokale netwerkexploitant (glasvezelstandaarden AON en GPON)
Wi-Fi 6 met 2.400 Mbit/s (5 GHz) en 600 Mbit/s (2,4 GHz) voor stabiele Gigabit snelheden bij een groot aantal eindapparaten
Mesh Master-functie: FRITZ!Box bevat verdeelde WLAN-toegangspunten (bijv. FRITZ!Repeater) tot een dynamisch intelligent WLAN-netwerk
VoIP-telefoonsysteem met veelzijdige comfortfuncties voor alle telefoons (analoog-, DECT- en IP-telefoons), DECT basis voor maximaal zes draadloze telefoons, zoals alle FRITZ!Fon-modellen
2 x Gigabit LAN-aansluitingen, 1 x 2,5 Gigabit LAN-aansluiting, SFP-kooi voor een FRITZ!SFP-module
Omvang levering: FRITZ!Box 5530 Fiber, 1x FRITZ!SFP AON, 1x FRITZ!SFP GPON, voeding, 4m glasvezelkabel (LC/APC – LC/APC), 1,5 meter LAN-kabel, installatie-instructies

Specification: AVM 20002960 FRITZ!Box 5530 Fiber (glasvezelmodem met 2 x 2 Wi-Fi 6 (WLAN AX), tot 3 GBit/s, 2,5 GHz LAN-poort, geschikt…

Merk

Fabrikant

Productafmetingen

Modelnummer item

Soort verbinding

Draadloos type

Besturingssysteem

Batterijen wel of niet meegeleverd

Gegarandeerde software-updates tot

Brand

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “AVM 20002960 FRITZ!Box 5530 Fiber (glasvezelmodem met 2 x 2 Wi-Fi 6 (WLAN AX), tot 3 GBit/s, 2,5 GHz LAN-poort, geschikt…”

Your email address will not be published.

AVM 20002960 FRITZ!Box 5530 Fiber (glasvezelmodem met 2 x 2 Wi-Fi 6 (WLAN AX), tot 3 GBit/s, 2,5 GHz LAN-poort, geschikt…
AVM 20002960 FRITZ!Box 5530 Fiber (glasvezelmodem met 2 x 2 Wi-Fi 6 (WLAN AX), tot 3 GBit/s, 2,5 GHz LAN-poort, geschikt…

Amazon.nl Price: 169.00 (as of 04/06/2022 22:33 PST- Details)

Centuryoftalent.nl
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart